Vetura në shitje BMW 118

Kjo veture ka pasur 512 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2023 11:29

8,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Bmw 118d

Bmw 118d shum e shtrengume n gjendje t rregullt . E sapo regjistruar dhe e sapo servisuar . Me liber te servisit te gjitha te kryera me kohe. Manual 6 shpejtsi. Shum ekonomike

Shpërndaje:

Veturat e fundit