Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 2201 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/01/2023 22:01

10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 171 000 KM

SHITET BMW 320I XDRIVE 2013

SHITET BMW 320I XDRIVE
VITI PRODHIMIT 2013
AUTOMATIK
048 30 34 36

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit