Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 207 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/01/2023 10:13

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 1948

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

PACKARD OLD TIMER 1948

Shitet vetura “old timer” Packard e vitit 1948 e ardhur nga amerika gjendja e vetures eshte e mire dhe eshte me te gjitha pjeset e mbrendshme dhe te jashtme qysh nga fabrika dmth te gjitha pjeset jane te pa prekura qysh nga prodhimi i saj, vetura i ka te gjitha dokumentet ne rregull

Shpërndaje:

Veturat e fundit