Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 391 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/02/2023 16:15

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 248 000 KM

Vw Golf 6 1.6 TDI DSG Match 2013

Vw Golf 6 Match,
1.6 TDi (1,598 ccm),
77kw / 105hp,
DSG (Automatik - Duplex)
Disel - EURO 5,
viti 2013,
model 2014,
248 000 Km,
me te gjitha serviset e kryera,
autohold,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat me ngrohje,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur nga Gjermania,
dogana e sapo paguar,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
veture familjare me shpenzime shume te vogla,
goma te mira dhe fellne,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit