Vetura në shitje Seat Arosa

Kjo veture ka pasur 566 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2023 21:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 90 550 KM

SEAT ARONA 1.6 TDI 2019 I POSA DOGANUAR RKS

SEAT ARONA 1.6 TDI 2019 I POSA DOGANUAR RKS
Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
Viti: 2019
Km 90 550 TE GARANTUARA.
ME LIBER TE SERVISIT.
1.6 TDI MANUALL.
KARRIKAT ME NXEMJE.
SENZORA.
STAR/STOP.
Telefoni: +383 45 66 53 11

Shpërndaje:

Veturat e fundit