Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 96 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2023 11:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Tiguan 2013 DSG 4motion OffRoad 180km me Dogan

Tiguan 2013 2.0tdi DSG 185km te Garantuara

Vetura posedon : Off Road , 4Motion , Full Panoram , Navi , Tempomat , Karrikat me nxemje , Ulset Alkantara , Klimatronik , AutoHold , Asist Plus , Sensora Parkingu(M) , Sensora Shiu , Bluetuth , Aux , Usb , Xenon-Bi Xenon , Leda Para Mbrapa , Hollogenka , Automatik 7shpejtsi etj …

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e sapoardhur nga jasht dhe e Doganuar (vetem dogane) .

📲048803085
📲044803085

Shpërndaje:

Veturat e fundit