Vetura në shitje Audi A3

Kjo shpallje ka pasur 228 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2023 19:14
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

14,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
800 cm³ 280 000 KM

Vetura ne shitje Audi A3

Kerri osht ne norwegji, i rujtun, shum i mir, e ka edhe edhe webasto nxemje me digitron per ngroje te nxet. kerri shitet pa idoganuar. Vetem serioz njerz ju lutem. Mundeni me kontaktu ne email

Siguria dhe komoditeti


Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha