Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 506 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/02/2023 13:15

3,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 460 000 KM

Skoda Octavia 4x4

Skoda Octavia elegance 1.9 TDI
4x4
2001
460.000km
ulese me ngrohje
klimatronik
6shpejtesi
gjama me rryme
pasqyre me rryme
goma te dimrit me fellne dhe goma te veres
1 pronar qe 6 vite ne Kosove
Ne gjendje te mire

cmimi 3700 euro.

Tel 044 809 930
viber +38344297997

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit