Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 406 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/03/2023 09:05

14,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 199 500 KM

Shes veturen Audi A3

•Audi A3 Sportback Facelift 1.6l 81kw 110ps
•Pa Dogan
•199500km çdo servis ne Audi
•01.12.2016
Electronic maintenance book
Fuel-powered auxiliary heater with remote control
DRIVING ASSIST EQUIPMENT:
Cruise control
Rest Recommendation
COMFORT EQUIPMENT:
Rear parking sensor
Bluetooth handsfree and media playback
Audio input connection (aux-in)
Radio and CD player
Start/Stop system
Tire pressure monitoring system
Electric parking brake
HEADLIGHT:
LED headlights
LED daytime running lights
Fog lights
SEATS AND UPHOLSTERY:
Leather multifunction sports steering wheel
MOST COMMON EQUIPMENT:
Air conditioning: Automatic
Trip computer
Rain sensor
Electrically adjustable and heated side mirrors
Seat heaters
Airbags
Isofix ready
Anti-skid system
Anti-lock brakes (ABS)
Central locking: Remote control
2 x Key

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit