Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 669 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:17:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 000 KM

Peugeot 3008 GT BlueHDI EAT8

Peugeot 3008 GT BlueHdi EAT8
Viti 4/2018
2.0 133 kw 181 ps
Automatic 8 shpejtsi
Dritat full lled
Lled ambient
Ulset me masazh dhe me nxemje
Senzora para mrapa
Kamera mrapa 360*
Asistenc ndrrim shiriti
Tempomat - Distronik
Gumat e reja te veres dhe te dimrit
Full service histori
Km 182.000
Regjistrim deri ne dhjetor 2023
Çmimi - 21.900 EURO

Vetura nuk ka nevoj per asnje investim. Te gjitha serviset e kryera.

Person privat.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit