Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 499 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 11:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 250 000 KM

Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup 2015

Vw Golf 7
Cup BlueMotion,
4 Motion,
1.6 TDi (1,598),
Disel - EURO 6,
6 shpejtesi,
model 2016,
81kW ose 108 HP
250 000 km,
autohold,
klimatronik (klim 2 zonale),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor parkingu 360 shkall,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur nga Holanda,
dogana e sapo paguar,
me te gjitha serviset e kryera,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
fellne te bukura dhe origjinale vw,
dhe goma te reja Tyfoon M/S.

Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit