Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 534 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/07/2023 01:40

21,000 EUR
20,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 90 000 KM

Audi Q3 S-line 2.0 TDI quattro s tronic Keyless Go

Makina sa ka ardh pi gjermanies

I kini me kontroll Technik tgjermanies

Service sa u ba.
Me ndrim ulje, ndrimi i filtertit airit, ndrimir i filterit naftit, ndrimi i uljes tmotorit.
Me gumat e dimnit.
Gumat e veres jan te reja.
Motori 2.0 177 PS
Makina ka Tempomat dhe nzemja ne korrika.
Senzora perpara edhe mrapa


Makina asht e rujtun.

Per mashum Informationen na Kontaktoni ne WhatsApp a Viber +4917670290050

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit