Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 680 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/07/2023 10:19

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1560 cm³ 150 000 KM

Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction model 2017

Citroen C3
Société Attraction
1.6 BlueHDI (1,560 ccm)
55 kW / 75 HP
model 2017,
regjistrimi i pare 26/10/2016,
Diesel - EURO 6
150 000 KM
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
km te sigurta,
klimatronik (klim 2 zonale),
radio, cd,
esp, abs, arb,
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur nga franca,
i doganuar IM7,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te reja.

Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit