Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 791 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2023 09:13

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 270 000 KM

Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline BlueMotion 2018

Vw Touran
Comfortline ,
BlueMotion,
2.0 TDI (1,968ccm)
110 kW / 148 HP
Automatik (Duplex-DSG)
Model 2019,
Dy Qelsa,
Autohold,
Shpejtsi ne timon F1 + - ,
Karrikat elektrike,
Xhamat elektrike,
Xhama te erresuar nga prodhuesi,
Senzor para dhe mbrapa,
Navigacion,
Radio, Blue-tooth,
Cd-Mp3, Usb, Ssd, Aux,
I sapo ardhur nga Holanda,
Dhe i sapo doganuar,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit