Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 72 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2023 21:07

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

AUDI A3 2.0 TDI - M A T R I X - AUTOMATIK VITI 2020 MODEL 40 TDI ADBLUE - PA DOGANE -

☎️ Tel & Viber +38344703604

☎️ Tel 045250016

- M A T R I X - PA DOGANE

Audi A3
Model - M A T R I X -
Model 40 TDI
Motorri 2.0 TDI
Diesel - ADBLUE
Kw 150 PS
Automatik S-Tiptronike
Viti 25 / 12 / 2019
Shpenzime 4.5 - 5.0 / 100 km
Km Te Garantuara
Km 190.000
Full Histori komplet me Fatura + Leter Tuv
Te Gjitha Servisat online ne Audi
Ngjyre e Zeze Metalike
Lloje te Vozitjes 5 :
Efficiency -Comfort -Auto -Dynamic-Individual
Start / Stop
Drita Xenon Bi Xenon
Drita Led / Para
Drita Led / Mbrapa
Drita Automatike
Ambient Ledd Brenda
Xhama te Erresuar
Bordkompjuter
Tempomate
Komanda ne Timone
Nxemje ne Timone
Nxemje ne karrika
Senzore Parkingu Para / Mbrapa 360*
Navi
Dvd
KlimaTronike 2 Zonale
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Dy Qelsa
Fellne 17 Coll
Goma te Veres Michelong 2021

- PA DOGANE -

Vetura eshtw e garantuar per gjithqka.
Per Km dhe Aksidente
Vetura eshte e pa ngjyrosur vetem Fabrikisht
Vetura eshte me full Histori prej zero zero deri me tani te gjitha servisat ika online dhe me faturat investuar ne Audi
- NJE PRONARE NGA FABRIKA -

Shpërndaje:

Veturat e fundit