Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 835 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2023 20:38

23,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


23,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
200 cm³ 0 190 KM

VW PASSAT B8 2.0 TDI 4MOTION RLINE 239PS VITI 2016 VETEM ME DOGAN FULL OPSIONE🇩🇪

AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
Nr kontakt 049-848-248(Viber Whatsapp)
044-305-660
VW PASSAT B8 2.0 TDI 4MOTION RLINE 239PS VITI 2016 VETEM ME DOGAN T PAGUAR KILOMETRA AKSIDENT I GARANTUAR FULL OPSIONE:KARRIKA NXEMJE MEMORIE MASAZH DISTANC CONTROL LANE ASSIST SENZORA 360 PARK PILOT MODA:ECO NORMAL COMFORT SPORT INDIVIDUAL.LEDA PARA DHE MBRAPA NAVI ZERIMIN DYNAUDIO+SUBWOOFERS KLIMA TRONIKE 4 ZONALE FELLNE ME GOMA T REJA LIBER SERVISI ME FULL HISTORI NE VW.I GATSHUM PER QFARDO KONTROLLE NE SERVICE T AUTORIZUAR ME GARANCION

Shpërndaje:

Veturat e fundit