Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 5936 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2016 08:20

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
- 16 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pepi

  • Prishtinë
  • 0037744325486

Smart

Shes veturen Smart 600 Kubik Benzin rks regjistrim deri fünd majit veture osht e mir e pershtatshme ekonomike hargjimet e vogla super per mashum inf ne Nr e cekur 0037744325486 viber

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit