Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 2358 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:26:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 244 742 KM

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 244742 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 3.0 - 245 PS / 180 KW
Viti 16.09.2015 ~ Modeli 2016
MOSEL SPORT BACK S-LINE QUATTRO FULLË LED
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të larjes së dritave para nga brendia e veturës
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të pulles
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat : Elektronik & me ngrohës
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të raportimit te trafikut
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të ulseve me ngrohje & lëkur
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Bordkompjuter
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit