Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 452 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/04/2023 12:56

19,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 100 000 KM

Vetura ne shitje BMW 525

Shes BMW 525d viti 2013 Facelift. Kerri osht ne gjendje te rregult.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit