Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 458 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2023 10:25

11,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 250 000 KM

GOLF 7 1.6 TDI-81 kw 110 ps model:LOUNGE viti 2015

Shitet GOLF 7 1.6 TDI Bluemotion 81 kw 110 ps
Model:LOUNGE viti 10.2015.

Mundesi ndrrimi🤝:044 915 356.

I doganuar Tabela RKS(Rregjistrim deri muajin e 12.2023)
Full servis (Rrypi dhembezor i ndrruar set dhe servisi i vogel i kryer).

Ulse me nxemje,Timon me komanda,Shtopa mbrapa lled te faceliftit,Navigation,Senzora para mbrapa,Pasqyret i mbyll dhe dritat nen,Gjamat e zi ne librez,Start Stop (fiket dhe ndezet vet ne kolona,samafor).
Super gjendje 0 investime.

Shpërndaje:

Veturat e fundit