Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 1603 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2024 20:58

17,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

SHITET AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO, AUTOMATIK


SHITET AUDI Q3 AUTOMATIK
SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA
ME DOGAN
ZERO INVESTIME ( 100% GJENDJE TEKNIKE DHE OPTIKE).
VETURA POSEDON:
NAVIGACION
SENZORA PARKINGU PARA + MBRAPA
DISTRONIK
START- STOP
HAPJE- MBYLLJE ME GISHT
NDJEKJEN E VIJAVE
ULSE ME NGROHJE
LEKUR E ZEZE
DY QELSA
ET ETJ
PER ME SHUME SHIQO FOTOT
KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Shpërndaje:

Veturat e fundit