Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 627 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2023 13:28

8,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 280 000 KM

Mercedes c220 CDI Eleganc 170 ps Automatic

Shes Mercedes Benz C220 CDI
2.2 diesel CDI-170 ps AutoMatic

Modeli:Eleganc VITI:10.2008
Navigation,Timon me komanda model i ri dhe shpejtesit timon F1-F2,Tempomat,Klimatronik,
Dritat me llup.

Tabela RKS;Regjistrim deri muajin e 7,Goma te reja.
Super gjendje,Shpenzime te vogla.

Mundesi ndrrimi🤝:044 915 356.

Shpërndaje:

Veturat e fundit