Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 480 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:38:19

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 250 000 KM

Vw Touran 1.6 TDI Trendline Bluemotion

Vw Touran
Comfortline
1.6 TDI (1,598ccm)
81 kW / 108 HP
Automatik (Duplex-DSG)
Viti 2015 ~ Model 2016,
Dy Qelsa,
Autohold,
Shpejtsi ne timon F1 + - ,
Karrikat elektrike,
Xhamat elektrike,
Xhama te erresuar nga prodhuesi,
7 Ulese,
Senzor para dhe mbrapa,
Navigacion,
Radio, Blue-tooth,
Cd-Mp3, Usb, Ssd, Aux,
I sapo ardhur nga Holanda,
Dhe i sapo doganuar,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit