Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 265 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/04/2023 03:34

24,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


24,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 0 180 KM

VW GOLF 7 2.0 GTD 7.5 FACELIFT DSG SOUND SYSTEM VITI 2018 VETEM ME DOGAN T PAGUME🇨🇭

AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
Nr kontakt 049-848-248(Viber Whatsapp)
044-305-660
VW GOLF 7 2.0 GTD 7.5 FACELIFT DSG SOUND SYSTEM VITI 2018 VETEM ME DOGAN T PAGUME LIBER SERVISI ME FULL HISTORY I GARANTUAR KM DHE AKSIDENT I ARDHUR NGA CH🇹🇭FULL OPSIONE:VIRTUAL COCKPIT KAMERA SENZORA 360 DISTANC CONTROL LANE ASSIST BLIND SPOT MONITOR PRE SENSE NAVI T MADH DWD MODA ECO COMFORT NORMAL SPORT INDIVIDUAL KLIMA TRONIKE KARRIKA NXEMJE LED INTELLIGENTE SYSTEM PARK PILOT LAP TIMER FELLNE ME GOMA T REJA VETURA OSHT NE GJENDJE PREFEKTE E GATSHME PER QFARDO KONTROLLE I GARANTUAR

Shpërndaje:

Veturat e fundit