Vetura në shitje Volkswagen Golf VIII

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/04/2023 03:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2021

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 0 038 KM

VW GOLF 8 GTE DSG IQ.LIGHT PANO 245 PS VITI 2021 38.000KM SPORT SOUND VETEM ME DOGAN T PAGUAR🇩🇪

AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
Nr kontakt 049-848-248(Viber Whatsapp)
044-305-660
VW GOLF 8 GTE DSG HYBRID+BENZIN VITI 2021 38.000KM VETEM ME DOGAN GARANCION DERI N 2026 FULL OPSIONE:AMBIENT LIGHT KLIMA 4 ZONALE KARRIKA NXEMJE VOLLON ME NXEMJE SENZORA 360 KAMER MBRAPA MODA:ECO COMFORT SPORT INDIVIDUAL DISTANC CONTROL LANE ASSIST BLIND SPOT VIRTUAL COCKPIT NAVIGACION IQ DRIVE GJAMAT T ERRËSUAR NGA PRODHUSI PARA DHE PAS VETURA OSHT NE GJENDJE PREFEKTE ME GARANCION!

Shpërndaje:

Veturat e fundit