Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 328 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/04/2023 18:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 0 196 KM

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN VITI 2001 ME KLIM RKS 1 VIT 044421138

Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera kaishin dhamzor ule filtera diskat gurtnet gjitha te ndrume tash ka guma te reja dimrit te muntuera tash 1 pronar prej qe eshte doganu vetura ka 190 kilometra te vetat te garantume me libra te servisit regjistrim 1 vite per me shum 044421138

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit