Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 206 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 11:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 260 000 KM

Audi A4 2.0 TDI Automatik Advanced 2014

Audi A4 Advanced,
2.0 TDI (1,968 cm³ ),
140 kW / 190 HP ,
Viti prodhimit 09/2014 ~ Model 2015,
Automatik
DISEL (EURO 5),
klimatronik (klim dy zonale),
dritat led (xenon)
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
km te sigurta,
dy qelsa,
karrikat elektrike,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
radio, navigacion,
cd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
me dogan,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike .

Mundesi pagese edhe me Kredi, permes “NLB Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Kep Trust”, dhe “Virtus Lending”.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit