Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 11349 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/09/2016 11:12

9,995 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
4500 cm³ 160 000 KM

shes porsche cayenne bi turbo

Vetura vjen me letra shqiptare te paguara per 1 vit 2 celsa 4 disqe me goma extra 20

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit