Vetura në shitje Seat Leon

Kjo veture ka pasur 2236 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 07:03:34

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 000 KM

Seat Leon 1.6 2017

Shitet Seat Leon 1.6 Dizel

Viti i prodhimit 2017.
Kilometrat: 240 mije.
Paisjet: Dritat Full Led para dhe mbrapa, senzor parkingu para dhe mbrapa, pasqyret me palosje automatike dhe nxemje, komanda ne timone, dritat automatike, navigacion, kamere mbrapa, radio touch screen, auto hold dhe shume pajisje te tjera.

Te gjitha serviset jane bere ne servis te autorizuar!

Shpërndaje:

Veturat e fundit