Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 253 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:54:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 230 801 KM

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX ME DOGAN RKS

Opel Corsa 1.3ECOFLEX ( Diesel ) Viti 2012 e Sjellur Personalisht nga Gjermania e Doganuar dhe Regjistruar ne Emrin tim Personal ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet e shume pastert dhe e Mirmbajtur qdo her posedon : KlimaTronike Funksionale , BLUETOOTH Me Lidhje Telefoni , Ulset Gjysem Lekur , NAVIGACION , ECO Start-Stop System , Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon ,TEMPOMAT , Senzor Shiu , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim Vetur Familjare ne Gjendje Perfekte . TEL 044-460-365
opell cors Opell

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit