Vetura në shitje BMW 316

Kjo veture ka pasur 2396 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2023 07:03

11,499 EUR

(Çmimi)


12,499 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Bmw

BMW 316d Automatik
• Viti i prodhimit: 2013
• Motori: 2.0 Diesel
• Fuqia: 85 kW
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik me 8 shpejtësi
• Origjina: Gjermani
• Me doganë të paguar
• KM: 170 000
• Lloji : Karavan
• Senzora të parkingut para dhe mbrapa
• Senzor të shiut
• Gepek me mbyllje automatike
• Tri mode të vozitjes: Sport, Comfort dhe Eco Pro
• Radio me Navigacion, AUX dhe Bluetooth
• Komanda në timon
•Gjendje Perfekte

☎️ Viber : +38349848208
+38349538775

Shpërndaje:

Veturat e fundit