Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 471 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2023 22:55

9,000 EUR

(Çmimi)


9,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 249 000 KM

Ndërroj/shes VW PASSAT 2.0 TSI 2011

-Shitet apo ndërrohet VW PASSAT 2.0 TSI (212 PS) automatik 2011, 249.000km, DSG.
-Vetura ka regjistrim deri me 03 Maj 2024.
-Shpenzimet mesatare të karburantit 6.8litra.
-Posedon opsionet e veturave moderne dhe sportive.
Viber/whatsapp +38344537543
Tel 049 760 432

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit