Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo shpallje ka pasur 3359 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2023 07:02
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2014

☎️ Tel & Viber 044 703 604

☎️ Tel 045250016

- DSG AUTOMATIK

Golf VII
Model
Automatik DSG
Viti 20 / 12 / 2014
Motorri 2.0 TDI
KW 110 / PS 150
Rks i pare 18.05.2023 ( 1Vite Rks )
Km 215.000 Te Garantuara Servisat ne VW
Km Mund te verifikohen ne Vw - Sistem online
Liber Servisav komplet servisa ne Vw
• Full Opsione •
MODEL HIGHLINE
Ngjyre e bardhe
Ambient Light
Start Stop
Drita Adaptive + Rrobote Xenon bi Xenon
Led Para
Hollogenka Led
Karrika Allcantara
Nxemje ne Karrika
Komanda ne Timone
Bord kompjuter
Tempomate
Nav
Tauch Screen
Radio CD / Aux / Mp3 / Bluetoth / Usb
System Zerimi " DYNAUDIO "
Klimatronike Dy zonale
Nxemje ne Karrika
Xhama me Rryme 4x
Treguste + Drita ne Pasqyre
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Drita per kthesa
Vebasto - Nxemje ne Vend
Fellne 17 Coll Origjinale
Goma te Reja Viti 2020
Servisi i DSG AUTOMATIT I POSA BER SERVIS
Dy Qelsa + Digitroni per Nxemje
E Garantuar per gjithqka
E Garantuar per Kilometra dhe Aksidente

VETURA ESHTE DOGANUAR DHE RIGJISTRU PER HERE TE PARE
ME DATEN 18 / 05 / 2023
RKS 1 Vite ( 15 / 05 / 2024 )


Vetura eshte ne gjendje Perfekte
FULL SERVISA PA ASNJE INVESTIM
VAJ MOTORRI
Vetura eshte e mirembajtur vetem ne Servisa te Autorizuar te VW te gjith servisat jan me fature + Libra me Histori komplet

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha