Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 54 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:06:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 25 555 KM

Opel Astra

Cmimi 5,200€ TEL 045453577
🇨🇭 Shitet Opel Astra 1.7 Cdti 🇨🇭
Viti Prodhimit-2004-
I REGJISTRUAR Rks
KM 250
VETURA ESHT SHUM E RUJTNE
**VETURA KA SERVISET E KRYERA**
Tek Servis Rafuna Esht i Mirmbajtur

Motorri 1.7CDti pa tkuqe nuk Ndihet qe esht ndez ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa Gervishtje :ME Shpenzime minimale dhe Max : 6.0 100Km
Posedon:
Klim Funksionale
Abs
Central
TImon Levizes Posht Lart
Gjamat Elektronik
Ulset gjysme Lekur
Pasqyret elektronik
Vetura esht familjare dhe nuk nevojitet per asni investim

Shpërndaje:

Veturat e fundit