Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 950 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2023 10:50

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 130 000 KM

RENAULT CLIO AUTOMATIK 130.000KM VITI 2014 E SAPO ARDHUN NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

Tel & Viber 044-701-321 045-589-985
RENAULT CLIO AUTOMATIK 🇨🇭🇨🇭
Viti i Prodhimit 2014
Kilometra 130.000 Te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Benzin 1.2
Fuqia 88KW-120PS
Automatik Tip Tronik 6 shpejtesi
Kamerë
Keyless
Nxemje ne karriga
Senzora Parkingu
Navigacion Full Screen
Timon Multifunksional
Start Stop System
Senzora Parkingu
Tempomat
Zerim profesional
Vende 5
Dyer 5
ABS ESP AIRBAG
AUX usb MP3 BLUETOOTH
Xhamat me rryme
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane

Shpërndaje:

Veturat e fundit