Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 2789 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2023 07:02

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Tel&Viber 044-701-321 045-589-985
Golf VI PLUS DSG 1.6 TDI LIFE MODEL
Motorri:1.6 TDI
Viti prodhimit:2013
Model LIFE
Automatik tiptronik
Kilometra 190.000 me full histori me liber
Kamerë
Shiber
Navigacion RNS 510
Senzora parkingu
Dritat xenon bi xenon adaptive light
Drita per kthesa
Klimatronik dy zonale
Mp3 Aux Usb cd-player bluetooth
Komanda ne timon
Tempomat
Autohold
Senzor ne pasqyre
Senzor shiu
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi
I garantuar per kilometra dhe aksident mundet te verifikohet ne servis te autorizuar
I Sapo ardhun nga Gjermania

Shpërndaje:

Veturat e fundit