Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 4172 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2023 00:50

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 210 000 KM

VW GOLF 7 RLINE 1.4 TSI AUTOMATIK I ARDHUN NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

Tel&viber +383 044-701-321 045-589-985

Golf 7 RLINE AUTOMATIK PANORAMË 🇨🇭🇨🇭
Motorri:1.4 TSI
Viti prodhimit: 2014
Fuqia:110KW-150PS
Automatik DSG F1
Kilometra 210.000 me full histori
Model RLINE
Panoramë
Kamerë
Keyless
FrontAsist , LineAsistDistronik, Blindspot(kendi i vdekur)
Dritat xenon bi xenon adaptive light
Stopat Led
Senzora parkingu para mbrapa
Navigacion
Nxemje ne karriga
Komanda ne timon
Klimatronik dy zonale
Mp3 Aux Cd-player Sd-Card bluetooth
Senzor ne pasqyre
Senzor shiu
Vetura eshte ne gjendje perfekte e garantuar per kilometra dhe aksident mund te verifikohet ne servis te autorizuar
I sapo ardhun nga ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

Shpërndaje:

Veturat e fundit