Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 2963 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2023 01:03

10 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 219 000 KM

VW GOLF VII 1.4 TSI DSG AUTOMATIK + F1 VITI 2013

☎️ Tel & Viber 044 703 604

☎️ Tel 045250016

- DSG AUTOMATIK

Golf VII
Model HIGHLINE
Automatik DSG + F1
Viti 12 / 2013
Motorri 1.4 TSI I te kuqe ( Bluemotione )
Fuqia 125 PS
Shpenzime minimale 4.5l / 100 km
Rks i dyte ne kosove 30 / 11 / 2023 + TPL
Km 219.000 Te Garantuara Servisat ne VW
Km Mund te verifikohen ne Vw - Sistem online
Posedon faturat librezen e Zvicrres 🇨🇭 Letrat e doganes komplet qe eshte doganu para 1 Viti
I ardhur nga ZVICRRA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
• Full Opsione •
MODEL HIGHLINE
Ngjyre e bardhe
Kamere Mbrapa
Shpejtesit ne Timone
Distronik
Start Stop
Drita automatike
Drita per kthesa
Hollogenka
Nxemje ne Karrika
Komanda ne Timone
Bord kompjuter
Tempomate
Navi
Tauch Screen
Radio CD / Aux / Mp3 / Bluetoth / Usb
System Zerimi " DYNAUDIO "
Klimatronike Dy zonale
Nxemje ne Karrika
Xhama me Rryme 4x
Treguste + Drita ne Pasqyre
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Drita per kthesa
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Pasqyre palohen menyre Elektronike
Drita lled ne Psqyre
Tregust ne Pasqyre lled
Fellne 15 coll
Goma te Reja te veres
Servisi i DSG AUTOMATIT I POSA BER SERVIS
Dy Qelsa
E Garantuar per gjithqka

VETURA ESHTE DOGANUAR DHE RIGJISTRU PER HERE TE PARE
ME DATEN 30 / 11 / 2021 Nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭


Vetura eshte ne gjendje Perfekte
FULL SERVISA PA ASNJE INVESTIM
VAJ MOTORRI
Vetura eshte e mirembajtur vetem ne Servisa te Autorizuar te VW te Baki Automobile

+38344703604
+38345250016

Shpërndaje:

Veturat e fundit