Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 861 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2023 00:49

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK PANORAMË RLINE LOOK

Tel&Viber:044-701-321 045-589-985
VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION
Motorri:2.0 TDI BlueMotion
Viti prodhimit: 16.11.2013
Fuqia:103KW-140PS
4MOTION (4x4)
Automatik DSG
Model Sport line
Panoramë
Kamerë mbrapa
Dirtat adaptive light robot xenon bi xenon
Navigacion RNS510
Zerimin profesional
Kamerë
Komanda ne timon
Tempomat
Karrigat me nxemje
Senzora parkingu
Sistemin e autoparkingut
Klimatronik dy zonale
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi
Liber servisi me full histori
Fellne 19” me goma te reja vp2022 AllSezon
Drita te mjegulles
Aux bluetooth Cd player Usb SdCard
Dritat automatike
Vetura eshte ne gjendje perfekte
I sapo ardhun nga Luksenburgu
I garantuar per kilometra dhe aksident mund te kontrollohet ne servis te autorizuar

Shpërndaje:

Veturat e fundit