Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 3355 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2023 01:03

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

VW GOLF 7.5 1.6 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2017 ME DOGANE

☎️ Tel & Viber 044 703 604

☎️ Tel 045250016

- DSG AUTOMATIK
- ME DOGANE TE PAGUAR

Golf 7.5
Model Facelifte
Automatik DSG
Viti 26 / 12 / 2017
Motorri 1.6 TDI
KW 86 / PS 120
Me Dogane te Paguar
Km 190.000 Te Garantuara Servisat ne VW
Km Mund te verifikohen ne Vw - Sistem online
• Full Opsione •
MODEL FACELOFTE
Ngjyre e bardhe
Distronik - Ndjek Rrugen
Start Stop
Drita Automatike
Led Para
Led Mbrala
Hollogenka
Komanda ne Timone
Bord kompjuter
Tempomate
Nav Tmadhe
Tauch Screen
Radio CD / Aux / Mp3 / Bluetoth / Usb
System Zerimi " DYNAUDIO "
Klimatronike Dy zonale
Xhama me Rryme 4x
Treguste + Drita ne Pasqyre
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Drita per kthesa
Fellne 16 Coll Origjinale
Goma te Reja MICHELIN
Dy Qelsa
E Garantuar per gjithqka
E Garantuar per Kilometra dhe Aksidente
VETURA ESHTE ME NGJYRE TE FABRIKES

VETURA ESHTE VETEM ME DOGANE TE PAGUAR .
E aurdhur nga Evropa

VETURA ESHTE E SAPO DOGANURA

Vetura eshte ne gjendje Perfekte
FULL SERVISA PA ASNJE INVESTIM
VAJ MOTORRI
Vetura eshte e mirembajtur vetem ne Servisa te Autorizuar te VW

E GAQSHME PER QFARDO KONTROLLE .

Shpërndaje:

Veturat e fundit