Vetura në shitje Renault Clio

Kjo shpallje ka pasur 2692 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2023 07:03
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 181 000 KM

RENO CLIO 1.2 AUTOMATIK PANORAME VITI 2013 ME DOGANE 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

☎️ Tel & Viber 044 703 604

☎️ Tel 045250016

- FULL AUTOMATIK. - 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Reno Clio
Motorri 1.2 Benzin
Viti 25 / 11 / 2013
Automatik
Full Automatik
Km 180.000 Te Garantuara 100%
Liber Servisav - Full Histori
Shpenzime minimale 3.5l / 100 km
I Ardhur nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Full Opsione
• Panorame
• Ngjyre e Bardhe
• Key Less Go
• Start Stop / Ndezje ne Pulle
• Hapja Dyrve pa Qeles ne Pulle
• Leda Para
• Senzore Parkingu
• Ora Digjitale
• Bord kompjuter
• Tempomate
• Komanda ne Timone
• Navi + Tauch Screen
• Navi Trafic Program 2023
• Klima Tronike
• Nxemje ne Karrika
• Xhama me Rryme
• Pasqyre me Rryme + Nxemje
• Pasqyret palohen menyre Elektronike
• Drita automatike
• Hollogenka
• Treguste ne Pasqyre
• Drita ne Pasqyre
• Llajsne Kromi
• Dy Qelsa
• Preardhja Zvicerr 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

VETURA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR

MUNDET MU SHITE EDHE PA DOGANE

VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
E GARANTUAR PER KILOMETRA DHE AKSIDENTE .

0 4 4 7 0 3 6 0 4
0 4 5 2 5 0 0 1 6

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha