Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 460 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2023 23:18

7,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


8,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 290 000 KM

SHKODA FABIA MONTECARLO

📞044-711-904📞
SHKODA FABIA MONTECARLO
VITI I PRODHIMIT 2012
1 VJET REXHISTRIM
Rexhistrimi i dyte RKS
1.6Manual
Dizell
Klimatronik
Tenpomat
Km 289'mij
Xhama t'erresuar nga prodhuesi
Super Gjendje
Kontrata TVSH (per firma)
Kontakti 044-711-904

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit