Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 456 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2023 23:34

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 223 000 KM

Shes VW POLO

☎️+38344711904📞
𝐕𝐖 𝐏𝐨𝐥𝐨 1.4𝐓𝐃𝐈 2015
(Me dogan)
Polo 1.4TDI
Viti Prodhimit 2015
Dizell
Manual
Klimatronic
Senzora parkingu
Start stop
Tenpomat
Kontroll distance
Km 223mij
Liber servisi
FULL OPSIONE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit