Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 908 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2023 23:39

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 258 000 KM

VW POLO

☎️+38344711904📞
𝐕𝐖 𝐏𝐨𝐥𝐨 1.6𝐓𝐃𝐈 2014
(Pa dogan)
Polo 1.6TDI
Viti Prodhimit 2014
Dizell
Manual
Klimatronic
Senzora parkingu
Start stop
Tenpomat
Kontroll distance
Km 258mij
Liber servisi
FULL OPSIONE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit