Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo shpallje ka pasur 4798 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/10/2023 18:00
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2019

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 190 000 KM

SEAT IBIZA AUTOMATIK VITI 2019 I SAPO ARDHUN NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

Tel & Viber 044-701-321 045-589-985
Seat Ibiza 2019 AUTOMATIK 🇨🇭🇨🇭
Viti i Prodhimit 04.11.2019
Kilometra 190.000 Te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Benzin 1.0 TSI
Fuqia 85KW-116PS
Automatik DSG
Senzora parkingu para mbrapa
Distronik, frontAsisst (Frenim emergjent)
Klimatronik dy zonale
Navigacion TouchScreen
Timon Multifunksional
Start Stop System
Tempomat
Zerim profesional
ABS ESP AIRBAG
AUX USB MP3 BLUETOOTH
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha