Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 5580 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/07/2023 22:13

1 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 216 000 KM

BMW 530d Xdrive LuxuryLine

Tel&viber 044-701-321 045-589-985

BMW 530d XDRIVE LUXURY LINE
Viti Prodhimit 2017
Adaptive LED BMW headlights
Drita mjegulle LED
Ulèse elektrike e shoferit dhe pasagjerit me memorje
Ulèse lèkure me qepje eksklusive
Ulèse me ngrohje dhe ftohje para
shpejtèsi nè timon
BMW DISPLAY KEY /hapet smart me touch
Ambient lighting
Display me touchscreen
Priza shtese 12v
Park asisst
Lane asisst
Distance asisst
Kënd i vdekur
Mbrojtja aktive e kembèsorève
ASISSTANT DRIVING PLUS
CHROME LINE EXTERIEUR
Ekrani i presionit tè gomave
Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton
Pasqyrè e jashtme me auto dip
Kamera 360° Kei
Head Up Tregues i shpejtèsisè dhe shenjave
Vetura eshte ne gjendje perfekte e mirmbajtur vetem ne servis te autoriziar
E garantuar per kilometra dhe aksident
Pa DOGANË

Shpërndaje:

Veturat e fundit