Vetura në shitje Mercedes-Benz 190

Kjo veture ka pasur 9019 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2014 13:00

6,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Semi-Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1796 cm³ 153 000 KM

Mercedes C180 Kompressor Avantgarde

Shitet vetura Zvicrane e cila momentalisht gjindet ne Kosove

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit