Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1637 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2016 23:08

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2000

Karburanti Marshi
Tjetër Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 1

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Smart 2000

Shes veturen smart ne gjendje te rregullt me regjistrim nje vite

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit