Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 5191 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2024 13:38

12,800 EUR
11,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 255 000 KM

Bmw 120d

Bmw 120d f20 2012
Kilometrat - mund ti kontrolloni ne serviset e autorizuara.
184 ps Sport Edition
Automatik
6l/100km shpenzime mesatare

Vetura posedon edhe opsionet tjera :

Dynamic Adaptive headlights
Dynamic Steering Rack- me levizje timonit
Karrika me nxemje
Interiorin e zi krejt
Gjamat e zeza ne dokumente
Uleset te ndara ne tri pjese
Adaptive suspension/dampers
Automatik Gearbox ZF8HP -45
Efficient/ Comfort/ sport/ sport+
Cruise control
Automatic headlights
Goma te dimrit
Navigacion te madh
Senzor Shiu

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit