Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 2363 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2016 09:40

2,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Kupe 1998

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 270 000 KM

shes BMW

shes bmw E b3 eshte ne gjendje perfekte
posedon xhama elektrike abs

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit